program


Whisky esővízzel
4

Whisky esővízzel

Zenés bohózattal indul a 33. színházi évad a Karinthy Színházban. A bohózatot Szász Péter nyomán Verebes István az előadás rendezője írta, zenéjét Aldobolyi Nagy György szerezte.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 16. Januar 2015 19:00

Az előadás remek szerep lehetőségeket ígér 9 színésznő számára. A helyszín egy nagyvállalat, szereplői női alkalmazottak – a főnök legbizalmasabb emberétől a megtűrt munkatárson s a cég reklámarcán át a takarítónőig. 9 nő és egy hatalomváltás. Mi történik, amikor a főnök már nem főnök, és küldik az új embert, de még a régi sem tűnt el a terepről. Teljes káosz, hisztéria és összeomlás, valamint sok-sok mulatságos helyzet.

 

Aktuelt


Két virtuóz zongoraművész, két zeneszerző-óriás két legendás d-moll versenyműve, a zeneirodalom két csúcsa egy koncerten! A zeneművek hátterét-lélektanát Hámori Máté karmester boncolgatja majd.

A zenetörténet egyik nagy rejtélye ma már kevésbé titokzatos, mint egykor. Szinte biztosak lehetünk abban, ki volt a „halhatatlan kedves”, Beethoven legnagyobb szerelme – egyben csalódása.

PÅ PLAKATEN


Diótörő-előadásunk idén is a teljes, vágatlan balettzenét kínálja, és persze egy új mese-parafrázist, amely ezúttal Tóth Krisztina tollából született.

A Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.