Program
Táncmaraton 2011
Régóta kacérkodsz a táncolás gondolatával? Már megtetted az első lépéseket? Esetleg ez lett az életed? Bárhol is járjál ezen az úton, szeptember második hétvégéjén a Trafóban a helyed!!!
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2011. szeptember 18. vasárnap, 10:00
Tervezett társulatok/koreográfusok:
Blaskó Borbála
Frenák Pál Társulat
Horváth Csaba
Szabó Réka
Duda Éva Társulat
Gergye Krisztián Társulata
Az egész napos táncolás közben felfrissülésnek svéd, gyógy- és thai masszőröket kínálunk, a kávézóban táncszakkönyveket és a városban működő tánciskolák ismertetőit.
Ajánlatunk
Fények, színek, mélységek, érzékenység és erő - egy infánsnő arcképe. Az orosz monumentalitástól a francia ragyogásig - Csajkovszkij, Ravel és Bizet remekművei.
Karády, Kabos és a fekete-fehér álmok - könnyű nyáreste a magyar filmgyártás aranykorának legfülbemászóbb slágereivel. Kedvenc dallamaink nagyzenekari lendülettel, koncerttermi minőségben.
A sikerszéria záróepizódjában a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Volt egyszer egy vadnyugat, a Harry Potter vagy épp A profi dallamai közt.
Ajánló
A törzsi ritmusoktól a rock and rollig, és tovább… A Danubia Ütőegyüttes gyerekkoncertje
Beethoven Örömódája és Brahms, Richard Strauss remekművei - az összetartozás himnuszai, amik kihirdetik számunkra: testvérek vagyunk. Hangokkal a humánum dicsőségéért.
Beethoven és Vivaldi egy szép nyári esten. A Max Richter izgalmas átdolgozásában felcsendülő Vivaldi-sláger tételei Beethoven legidillibb szimfóniájába ékelődve ígérnek…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!






BitRaptors