Program
Szeretetkert
Szereplők: Schell Judit, Mészáros Piroska, Fenyő Iván, Simon Kornél
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 25. péntek, 19:00
A Szeretetkert előadásokban a párkapcsolatokkal foglalkozunk, megnézzük a párkapcsolat különböző területeit, szakaszait, a párkapcsolati dinamikákat és konfliktusokat és hogy hogyan tudjuk ezeket kezelni.
Az este folyamán Dr. Piczkó Katalin (pszichiáter, tréner, coach, a Szeretetkert könyvek szerzője) és színészek segítségével játékos formában tanulhatunk saját magunkról, a párunkról és a kapcsolatról.
A kapcsolat maga is olyan, mint egy kis élőlény. Azonban ahelyett, hogy gondoznánk, ápolnánk, hogy virágzó „szeretetkertben” éljünk, gyakran akarva vagy akaratlanul, elkezdünk távolodni egymástól.
Hogyan is űzzük ki magunkat a szerelem paradicsomi állapotából?
Miért nem tudjuk megőrizni a közelséget, az inspirációt, az intimitást?
Miért végződik a házasságok csaknem fele válással?
Hogyan, miért veszítjük el egymást?
Mi történik velünk, és bennünk ezen az úton?
Mit rontunk el, miközben mindannyian a feltétel nélküli szeretet, elfogadás megtapasztalására vágyunk? Hogyan építünk torlaszt, falakat játszmáinkból?
Mit kellene megtanulnunk, hogy esélyt adjunk önmagunknak és a kapcsolatunknak?
Ezekre a kérdésekre keressük a választ az est folyamán, amikor mindannyiunk számára ismert, hétköznapi élethelyzetek elevenednek meg.
Az előadásokban látható jelenetek mind improvizációk, melyekben gyakran a közönség által hozott eseteket, problémákat és kérdéseket is megjelenítjük.
Ajánlatunk
A zenetörténet egyik nagy rejtélye ma már kevésbé titokzatos, mint egykor. Szinte biztosak lehetünk abban, ki volt a „halhatatlan kedves”, Beethoven legnagyobb szerelme – egyben csalódása.
Két virtuóz zongoraművész, két zeneszerző-óriás két legendás d-moll versenyműve, a zeneirodalom két csúcsa egy koncerten! A zeneművek hátterét-lélektanát Hámori Máté karmester boncolgatja majd.
Ajánló
A Só - interaktív zenés bábelőadás gyerekeknek - a Danubia Zenekar Ütőegyüttese Szép
Budapest Music CenterA klasszikus magyar népmese új köntösben: látványos bábokkal, élő ütőhangszeres zenével, sok játékkal. A gyerekek a zenészekkel együtt fedezik fel…
A zenegyűlölő 3.0 - Leszámolás a FILMZENÉVEL - Janklovics Péter és a Danubia Zenekar Szép
Budapest Kongresszusi KözpontA Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





BitRaptors