Program
Rideg Sándor-T. Péter: Indul a bakterház
Rideg Sándor könyvéből írta Tímár Péter:
Indul a bakterház
Vígjáték 2 részben
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. november 21. hétfő, 19:00
“Tudom én jól, az a baja a világnak, hogy nem tehénpásztorok kormányozzák. Ha én valamikor miniszter leszek, mindent a visszájára fordítok. A csősztől elveszem a bunkósbotot. A pofonokat végképp eltiltom. Aki vét a törvény ellen, felpofoztatom a bakterrel. Az ország vászontarisznyájára lakatot tetetek, nehogy kilopják belőle a pénzt. „
Mikó István (Jászai-díjas)
Boros Zoltán
Nemcsák Károly (Érdemes Művész, Jászai-díjas)
Tóth Judit(Jászai-díjas)
Szacsvay László (Érdemes Művész, Jászai-díjas)
/ ChanóczkyBalázs
Nyírő Bea
Zsolnay András
Győri Péter
Szabó Anikó
Rusz Milán
Kurkó J. Kristóf/ PásztorMáté
Zsolnay András
Rendező: CSEKE PÉTER Jászai Mari-díjas
Ajánlatunk
A zenetörténet egyik nagy rejtélye ma már kevésbé titokzatos, mint egykor. Szinte biztosak lehetünk abban, ki volt a „halhatatlan kedves”, Beethoven legnagyobb szerelme – egyben csalódása.
A klasszikus magyar népmese új köntösben: látványos bábokkal, élő ütőhangszeres zenével, sok játékkal. A gyerekek a zenészekkel együtt fedezik fel a hangszerek világát, s részeseivé válnak a történetnek.
A Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel
Ajánló
Bernstein gyönyörű, fuvolaszólóra és zenekarra írt művét Wagner idillje, majd Borodin fülbemászó dallamoktól hemzsegő II. szimfóniája követi.
Közreműködik: Szemenyei János – színművész Danubia Zenekar Karmester és házigazda: Hámori Máté
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!














BitRaptors