Program
Ray Cooney: Páratlan páros
John régóta éli kettős életét, amely most összedőlni látszik...
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. július 16. szombat, 20:30
A VIDOR versenyprogram előadása
RAY COONEY: PÁRATLAN PÁROS
Mary izgatottan várja haza wimbledoni otthonába férjét, John Smith taxisofőrt, aki túl sokat késik. Az asszony ezért úgy dönt, felhívja a helyi rendőrséget, hátha hitvesének baja esett. Nem messze tőle, úgy négy és fél percnyi autózásra, Barbara izgatottan várja haza richmondi otthonába férjét, John Smith taxisofőrt, aki túl sokat késik.
Az asszony ezért úgy dönt, felhívja a helyi rendőrséget, hátha hitvesének baja esett…
Ezzel pedig megkezdődik a kalamajka. A férj, John ugyanis egy és ugyanaz a személy, és régóta éli kettős életét, amely most összedőlni látszik; John ugyanis egy idős hölgy segítségére sietve balesetet szenved, és a kórházban nem a megfelelő lakcímét adja meg. A feleségek által értesített rendőrség lelkes nyomozásba kezd, John pedig ámokfutó módjára ingázik a két asszony között.
Szereplők:
John Smith...................................... Száraz Dénes
Mary Smith...................................... Bugár Anna/Kiss Ramóna
Barbara Smith................................. Mezei Réka Léda
Stanley Curtis.................................. Beleznay Endre
Porterhouse felügyelő..................... Harmath Imre
Troughton felügyelő........................ Száraz Dénes/Suhajda Dániel/Pintér Gábor
Bobby Franklyn............................... Kiss Zoltán/Pintér Gábor
Fotóriporter...................................... Pintér Gábor
Fordító és dramaturg: Benedek Albert
Rendező: Horváth Csaba
Producer: HCS, Oliver W. Horvath
Díszlet- és jelmeztervező: Győri Gabriella
Rendezőasszisztens: Szikra B. Diána
Koreográfus: Horváth Gyula Antal
Ajánlatunk
A zenekarban a brácsásokról születik a legtöbb vicc. Ők pedig megmutatják - a zenekar legmenőbb arcaiként-, hogy a brácsa képes virtuóz módon énekelni, dörögni és mindenkit leiskolázni.
Karády, Kabos és a fekete-fehér álmok - könnyű nyáreste a magyar filmgyártás aranykorának legfülbemászóbb slágereivel. Kedvenc dallamaink nagyzenekari lendülettel, koncerttermi minőségben.
Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy koncerten ennyi minden? Lehetséges ez? Hát persze!
Ajánló
Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy…
A zenegyűlölő 3.0 - Leszámolás a FILMZENÉVEL - Janklovics Péter és a Danubia Zenekar Szép
Budapest Kongresszusi KözpontA sikerszéria záróepizódjában a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Volt egyszer egy vadnyugat, a Harry Potter vagy épp…
Bernstein gyönyörű, fuvolaszólóra és zenekarra írt művét Wagner idillje, majd Borodin fülbemászó dallamoktól hemzsegő II. szimfóniája követi.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!














BitRaptors