Program


POSTA VICTOR L'ÉLEK!
4

POSTA VICTOR L'ÉLEK!

POSTA VICTOR estje.
Vendég: Gallusz Nikolett
Az új dalszövegeket fordította: Valla Attila

Az előadásban felvételről Csikós Attila és Valla Attila versei hangzanak el Miller Zoltán, Pusztaszeri Kornél, Crespo Rodrigo és Lippai László előadásában.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. április 26. péntek, 19:30

A bársonyos hangú bariton, a Világ egykor legfiatalabb Fantomja az Operaházból, aki úgy Fáraó, hogy közben Elvis is megemelné képzeletbeli kalapját, mondanivalóval teli és katarzisra mindig éhes L'élek... azaz Posta Victor!
Lebilincselő sokszínűségét méltán nagy sikerű és igényes slágerek segítségével egyetlen mesévé varázsolta, ahol a Zongora, mint állandó partnere kíséri végig a felnőtté válás, az emberi kapcsolatok, a művészlét, a hit, a kitartás útvesztőin.

Ki más is látogathatna el Hozzá egy ilyen utazásra, mint Barbra Streisand vagy éppen Liza Minnelli? Természetesen kizárólag a legnagyszerűbb Asszonyok vagy talán a legkedvesebb barátok - Gallusz Nikolett személyében érzik, vezetik, s figyelik a Fiatalember kétségeit, kérdéseit, emlékeit, vagy éppen álmait.
Humorral, drámával és muzsikával átszőtt koncertfantázia, Molnár Ferenc érzékeny koreográfiájával, Pesty-Nagy Kati rendező dinamikus, szimbolista színpadi világában.

Vetítés: Pataki Ádám és Tiszeker Dániel

Ajánlatunk


Ki a fene jár manapság komolyzenei koncertre? Jó reggelt, a vizet se kútból merjük már! A szimfonikus zenei stand-up esten Janklovics Péter nevettet és segít megkedvelni a klasszikus zenét.

Zenei bravúr: Beethoven és Rachmaninov 3. zongoraversenyével tér vissza Balog József, aki főnixmadárként, betegségéből újjászületve varázsolja hatalmas ünneppé a Danubia szezonzáróját a Zeneakadémián.

A Danubia évadának egyik legkiemelkedőbb koncertjén Händel, Mozart, Csajkovszkij legszebb zenéi mellett Frank Sinatra karácsonyi dallamai segítenek átéreznünk az ünnep valódi fényét.

Ajánló


Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy…

Karády, Kabos és a fekete-fehér álmok - könnyű nyáreste a magyar filmgyártás aranykorának legfülbemászóbb slágereivel. Kedvenc dallamaink nagyzenekari lendülettel, koncerttermi…

Egy óra lázadás Beethovennel, az első igazi rockerrel. Hogy lehet egy kétszáz éves zene ma is ilyen pörgős és érzékeny…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!