program


Goodbye Charlie!
3

Goodbye Charlie!

George Axelerod: Goodbye Charlie!

Vígjáték két felvonásban a Gergely Theáter előadásában.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 08. Maj 2016 15:00

Charlie Sorell férfiként hírhedt nőcsábász volt. Utolsó hódítása szó szerint tragédiába fulladt.. A megcsalt férj lelőtte. Ám a sors úgy határozott, hogy visszaküldi őt a Földre, de nőként.

Barátja: George/Szabó Máté/,alig hiszi el hogy ez megtörténhetett. Új  életével Charlie/Fábián Anita/ gyorsan megbarátkozik és fondorlatos  módon NŐKÉNT új életet kezd. Milyen férfi lélekkel, női testben élni?

A vígjáték további szereplői: Gergely Róbert, R. Kárpáti Péter, Erdélyi Mónika, Némedi-Varga Tímea és Pelsőczy László.

Aktuelt


A klasszikus magyar népmese új köntösben: látványos bábokkal, élő ütőhangszeres zenével, sok játékkal. A gyerekek a zenészekkel együtt fedezik fel a hangszerek világát, s részeseivé válnak a történetnek.

A Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel

A zenetörténet egyik nagy rejtélye ma már kevésbé titokzatos, mint egykor. Szinte biztosak lehetünk abban, ki volt a „halhatatlan kedves”, Beethoven legnagyobb szerelme – egyben csalódása.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.