Program


CSÓKOS ASSZONY
8

CSÓKOS ASSZONY

A Csókos asszony egy igazi szerelmi történet, mely Budapesten játszódik Józsefvárosban. Az 1920-as évek környékén szinte lehetetlen a nyomorból kitörni. Talán éppen ezért tobzódik ebben a zenés játékban az egymás segítése, az élni akarás, a boldogság utáni vágy, persze rengeteg humorral, nevetéssel átszőve.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 30. szombat, 19:00

Zerkovitz Béla – Szilágyi László:
CSÓKOS ASSZONY
zenés vígjáték 3 felvonásban

Az előadásban olyan ismert, örökzöld dalok csendülnek fel, mint az Éjjel az omnibusz tetején, Van a Bajza utca sarkán..., Gyere, te nímand!, Asszonykám, adj egy kis kimenőt! Zene, tánc, romantika és sok humor, minden, ami egy felhőtlen estéhez szükséges. És hol másutt játszhatná ezt egy színház, ha nem itt Józsefvárosban?

Tervezett szereposztás:
Báró Tarpataky .................................................................................. Nagy Gábor Jászai Mari-díjas
Albert, főkomornyik ........................................................................... Csere László Érdemes művész, Jászai Mari-díjas
Katóka................................................................................................ Szőke Laura
Dorozsmay Pista ............................................................................... Czető Roland
Kubanek, hentes................................................................................ Frech’ Zoltán
Rica – Maca....................................................................................... Bódi Barbara
Ibolya Ede ......................................................................................... Kurkó J. Kristóf
János, házmester / Thoroczkay báró ................................................ Győri Péter
Hunyadiné.......................................................................................... Nyírő Beáta
Csipcsala, pék / Beleznay báró ......................................................... Boros Ádám
Nándi, henteslegény / Málnay gróf .................................................... Valázsik Péter
Marcsa,szolgálólány / Rozi, orfeumlány ............................................ Unger Vanda
Sári, szomszédasszony / Joli, orfeumlány.......................................... Szuromi Bernadett
Kálmán, utcaseprő /Inas .................................................................... Tóth Alex
Juli utcalány / Panni orfeumlány ........................................................ Horváth Lídia

Alkotók
dramaturg: Darvasi Ilona
Koreográfus: Borbély Krisztina
Zenei vezető, korrepetitor: Maráth Viktor
Díszlet, jelmez: Darvasi Ilona
Rendezőasszisztens: Szkáli Edina
Rendező: Csiszár Imre Kossuth-díjas, Kiváló és Érdemes művész, Jászai Mari-díjas

Tervezett bemutató: 2024. november 09.

Ajánlatunk


Egy óra lázadás Beethovennel, az első igazi rockerrel. Hogy lehet egy kétszáz éves zene ma is ilyen pörgős és érzékeny egyszerre? Lesz zongorázás, zenekari lárma, szimfónia-választó, és sok minden más!

Emblematikus filmzenék A bagdadi tolvaj zenéjétől a Psychón át a Star Wars főtémájáig. Válogatás olyan zenékből, amik saját jogukon is a huszadik vagy huszonegyedik század klasszikusai közé tartoznak.

Karády, Kabos és a fekete-fehér álmok - könnyű nyáreste a magyar filmgyártás aranykorának legfülbemászóbb slágereivel. Kedvenc dallamaink nagyzenekari lendülettel, koncerttermi minőségben.

Ajánló


Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy…

Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy…

A nyár a slágerekről is szól, ez az est pedig ebből a szempontból valódi best of válogatás. A zeneszerzők legkedveltebb…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!