program
Betlehem csillaga
Télre járt már az idő, midőn Józsefnek és Máriának Betlehembe kellett mennie, Augusztus, a római császár parancsára. Betlehemben már csak egy istálló volt üres, hát behúzódtak oda. Itt született meg éjjel a kis Jézus, az Isten Fia, kiről az Úr angyala szólott Máriának. Midőn a kis jézus született egy ragyogó fényes csillag jelent meg az égen..
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Onsdag, 04. December 2013 14:00
Betlehem csillaga
zenés mesejáték egy részben
Télre járt már az idő, midőn Józsefnek és Máriának Betlehembe kellett mennie, Augusztus, a római császár parancsára. Betlehemben már csak egy istálló volt üres, hát behúzódtak oda. Itt született meg éjjel a kis Jézus, az Isten Fia, kiről az Úr angyala szólott Máriának. Midőn a kis jézus született egy ragyogó fényes csillag jelent meg az égen, messze földön hirdetve a Megváltó érkezését.
Az előadásban magyar, francia, dél amerikai, angol gyermekdalok csendülnek fel, művészeink tolmácsolásában, kiket reményeink szerint az óvodások és a kisiskolások segítenek énekükkel. Ez a közös munka olyan élményt nyújt a gyermekeknek, mely elkíséri őket egész életükön át.
Aktuelt
A legszebb reneszánsz madrigáloktól a legnépszerűbb Beatles-slágerekig: 400 év távlatából felelgetnek egymásnak a szerelmes, ünneplő vagy épp elmélázó dallamok. A koncertet szimfonikus karaoké zárja.
A Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel
PÅ PLAKATEN
Diótörő-előadásunk idén is a teljes, vágatlan balettzenét kínálja, és persze egy új mese-parafrázist, amely ezúttal Tóth Krisztina tollából született.
Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.












BitRaptors