Program


Apácák

Apácák

Dan Goggin - Apácák
musical -komédia  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. július 1. szerda, 20:00

Lehetséges több mint ötven gombamérgezésben elhunyt apácáról és az afrikai lepratelepen átélt évekből fergeteges vígjátékot írni? Bizarr ötlet, de Dan Gogginnak sikerült. A gombamérgezést túlélt öt apáca mindent megtett, hogy összegyűjtse a pénzt 52 társuk illő temetésére: céget alapítottak, vallásos témájú képeslapokat árultak, sőt, saját holmijukat is pénzzé tették, de az így befolyt összeg is csak 48 apáca temetésére elég. Így az öt túlélő úgy dönt, hogy jótékonysági koncertet rendez. A Grease című musicalből adnak elő részleteket, és a Mount-Saint-Helen’s School színpadán elkezdődik az "apácashow".

A vidám dalokból és szellemesen megírt jelenetekből álló gálaest alatt lassan-lassan megismerjük a szereplőket, és kiderül, hogy a nővéreknek csak a ruhájuk egyforma. Mind-mind külön személyiség, más múlttal, álmokkal és vágyakkal.

A darab 1982-ben elnyerte a legjobb off-broadway musical díját. 5 apáca, élő zenekar és egy abszurd helyzet, amelyet fülbemászó dalokkal és szerethető karakterekkel tálalunk. Kiderül, hogy hiába az uniformis, a fityulák mögött érdekes és egyedi  személyiségek bújnak meg.

 

Ajánlatunk


Ki a fene jár manapság komolyzenei koncertre? Jó reggelt, a vizet se kútból merjük már! A szimfonikus zenei stand-up esten Janklovics Péter nevettet és segít megkedvelni a klasszikus zenét.

Karády, Kabos és a fekete-fehér álmok - könnyű nyáreste a magyar filmgyártás aranykorának legfülbemászóbb slágereivel. Kedvenc dallamaink nagyzenekari lendülettel, koncerttermi minőségben.

Egy óra lázadás Beethovennel, az első igazi rockerrel. Hogy lehet egy kétszáz éves zene ma is ilyen pörgős és érzékeny egyszerre? Lesz zongorázás, zenekari lárma, szimfónia-választó, és sok minden más!

Ajánló


A törzsi ritmusoktól a rock and rollig, és tovább… A Danubia Ütőegyüttes gyerekkoncertje

Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy…

Zenei bravúr: Beethoven és Rachmaninov 3. zongoraversenyével tér vissza Balog József, aki főnixmadárként, betegségéből újjászületve varázsolja hatalmas ünneppé a Danubia…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!