Program


ANNUSKA2.0
4

ANNUSKA2.0

Ha a rendező teherbe ejti a fiatal színésznőt, a címszereplővel még összejöhet valami?
Felmerülnek kérdések...
Az író jelenléte a színházban: A) zavaró B) normális C) törvénybeütköző? TAO nélkül lehet függetlenszínházat csinálni?

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, October 23 2020 7:00PM

ANNUSKA2.0
vígjáték 2 részben
(Gárdonyi Géza ’Annuska’ c. vígjátékának felhasználásával)
írta: Cziczó Attila

Ha a rendező teherbe ejti a fiatal színésznőt, a címszereplővel még összejöhet valami?
Felmerülnek kérdések...
Az író jelenléte a színházban: A) zavaró B) normális C) törvénybeütköző? TAO nélkül lehet függetlenszínházat csinálni? Grotowskinak tényleg volt liezonja magyar színésznővel? A norvég rendszer megfelelő fűtést biztosít egy öltözőben? A miniszterelnök kivel találkozott a Szigeten? Háy János vagy Háry János?
Vannak válaszok is...
Egy induló magyar színház magyar színészei egy magyar vígjátékot próbálnak a magyar fővárosban. Mindenki egy nyelvet beszél. (Mindenki egy nyelvet beszél?) A siker garantált, a kudarc opció, a bürokrácia kevésbé kultúrabarát, de a rendező eltökélt. S hogy ki érkezik segítségül? Maga a szerző!
#színházaszínházban

14 éven felülieknek ajánlott!

Our offer


Karády, Kabos és a fekete-fehér álmok - könnyű nyáreste a magyar filmgyártás aranykorának legfülbemászóbb slágereivel. Kedvenc dallamaink nagyzenekari lendülettel, koncerttermi minőségben.

Szíria hangjai és Seherezádé meséi. Malek Jandali zongoraversenyének európai bemutatója. A jelen drámája a múlt emlékképeivel, egy otthonként kapott, de azt kényszerűen elhagyott táj szépsége és fájdalma.

Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy koncerten ennyi minden? Lehetséges ez? Hát persze!

Suggestions


A törzsi ritmusoktól a rock and rollig, és tovább… A Danubia Ütőegyüttes gyerekkoncertje

Zenei körutazás hazánk lelki tájai Dohnányi, Kodály és Bartók zenéivel. Milyen is ez az ország? Reménytelen ugar vagy maga a…

Beethoven Örömódája és Brahms, Richard Strauss remekművei - az összetartozás himnuszai, amik kihirdetik számunkra: testvérek vagyunk. Hangokkal a humánum dicsőségéért.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.