Program
Varázscirkusz
Varázscirkusz – táncjáték gyerekeknek Mozart A varázsfuvola című operája alapján.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. február 13. szerda, 15:00
Az előadást Mozart A varázsfuvola című operája, illetve a 2006 őszén, szintén a Művészetek Palotájában készült, Varázsfuvola című táncelőadás tapasztalatai ihlették. Az a Varázsfuvola-változat – bár rengeteg benne a játékosság – elsősorban felnőtteknek szól az életről, a halálról, a szerelemről, a jó és a rossz küzdelméről. Követi a Mozart-opera cselekményét, de a pontos történetmesélésnél fontosabb szempont benne az opera hangulati és gondolatvilágának a tánc nyelvén való közvetítése. A Varázscirkusz című előadás gyerekeknek készült. Itt a szereplők egy vándorcirkusz tagjai (az Éj királynője állatszelidítő, Tamino légtornász, Papageno bohóc, Papagena kötéltáncosnő), akiknek Sarastro palotájában kell fellépniük.
Ritkán adódik hasonló alkalom egy tánctársulat életében: újragondolhatnak, átfogalmazhatnak egy meglévő előadást a gyermekek számára úgy, hogy ők is értsék a más színházi nyelven elmesélt Mozart-opera történetét és „lényegét”.
Ajánlatunk
Ki a fene jár manapság komolyzenei koncertre? Jó reggelt, a vizet se kútból merjük már! A szimfonikus zenei stand-up esten Janklovics Péter nevettet és segít megkedvelni a klasszikus zenét.
Két virtuóz zongoraművész, két zeneszerző-óriás két legendás d-moll versenyműve, a zeneirodalom két csúcsa egy koncerten! A zeneművek hátterét-lélektanát Hámori Máté karmester boncolgatja majd.
Ajánló
Közreműködik: Szemenyei János – színművész Danubia Zenekar Karmester és házigazda: Hámori Máté
A zenegyűlölő 3.0 - Leszámolás a FILMZENÉVEL - Janklovics Péter és a Danubia Zenekar Szép
Budapest Kongresszusi KözpontA Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!












BitRaptors