Program


Süsü, a sárkány
7

Süsü, a sárkány

A színpadra kerülő mese Süsü első történetének előadása, mely tartalmazza az összes epizód dalait, slágereit, és igazi Bergendy slágerek is helyet kapnak. Az előadásban élő szereplők, óriásbábok és kisbábok játszanak, ez utóbbiak akár a „Muppet show”-ban, igazi bábshowt idéznek meg a kisebb és nagyobb nézők szeme elé.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. április 30. szombat, 10:00

Süsü a sárkány - zenés mesejáték
A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZ előadása

A színpadra kerülő mese Süsü első történetének előadása, mely tartalmazza az összes epizód dalait, slágereit, és igazi Bergendy slágerek is helyet kapnak. Az előadásban élő szereplők, óriásbábok és kisbábok játszanak, ez utóbbiak akár a „Muppet show”-ban, igazi bábshowt idéznek meg a kisebb és nagyobb nézők szeme elé.

A bájos mese mélyén egy fontos és ma is erősen aktuális figyelmeztetés rejlik, hogy, aki nem olyan, mint én, hanem más, az nem biztos, hogy ellenséges, sőt, az sem biztos, hogy más, mint én. Ezt a fontos üzenetet már gyerekkorban érdemes elkezdeni megértetni.

Szerző: Csukás István, Bergendy István
Rendező: Pille Tamás

Díszlet: Győry Gabriella
Jelmez: Győry Gabriella
Tervező: Lévay Sándor
Bábok: Győry Gabriella
Koreográfus: Fekete Miklós
Közreműködő: Erdélyi Zoltán, Majchrák Krisztina, Pálinkás Andrássy Zsuzsanna
Korrepetitor: Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Bemutató időpontja: 2009. október 2., Komáromi Jókai Színház

Ajánlatunk


Egy óra lázadás Beethovennel, az első igazi rockerrel. Hogy lehet egy kétszáz éves zene ma is ilyen pörgős és érzékeny egyszerre? Lesz zongorázás, zenekari lárma, szimfónia-választó, és sok minden más!

Karády, Kabos és a fekete-fehér álmok - könnyű nyáreste a magyar filmgyártás aranykorának legfülbemászóbb slágereivel. Kedvenc dallamaink nagyzenekari lendülettel, koncerttermi minőségben.

A sikerszéria záróepizódjában a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Volt egyszer egy vadnyugat, a Harry Potter vagy épp A profi dallamai közt.

Ajánló


A törzsi ritmusoktól a rock and rollig, és tovább… A Danubia Ütőegyüttes gyerekkoncertje

Zenei bravúr: Beethoven és Rachmaninov 3. zongoraversenyével tér vissza Balog József, aki főnixmadárként, betegségéből újjászületve varázsolja hatalmas ünneppé a Danubia…

Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!