Program
"Ötórai" bérlet/3
Rossini 1864-ben, vagyis halála előtt négy évvel befejezett Kis ünnepi miséje már címében is problematikus, hiszen a zenetörténet ünnepi miséi mind nagyszabású alkotások. több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2014. február 13. csütörtök, 19:30
Műsor:
Rossini: Kis ünnepi mise
Honegger: Dávid király (első verzió)
Közreműködik: Hajnóczy Júlia - szoprán, Heiter Melinda - mezzoszoprán, Brickner Szabolcs - tenor, Orendt Gyula - bariton, Bizják Dóra, Zentai Károly - zongora, Virágh András - orgona, Nemzeti Énekkar, Für Anikó, Dunai Tamás - színművészek
Vezényel: Antal Mátyás
Ajánlatunk
Fények, színek, mélységek, érzékenység és erő - egy infánsnő arcképe. Az orosz monumentalitástól a francia ragyogásig - Csajkovszkij, Ravel és Bizet remekművei.
A zenekarban a brácsásokról születik a legtöbb vicc. Ők pedig megmutatják - a zenekar legmenőbb arcaiként-, hogy a brácsa képes virtuóz módon énekelni, dörögni és mindenkit leiskolázni.
Zenei bravúr: Beethoven és Rachmaninov 3. zongoraversenyével tér vissza Balog József, aki főnixmadárként, betegségéből újjászületve varázsolja hatalmas ünneppé a Danubia szezonzáróját a Zeneakadémián.
Ajánló
Bernstein gyönyörű, fuvolaszólóra és zenekarra írt művét Wagner idillje, majd Borodin fülbemászó dallamoktól hemzsegő II. szimfóniája követi.
Zenei turmix. Mozart és Metallica? Bartók és mai popslágerek? Mi a közös a régi és az új dallamokban? Megmutatjuk! Egy…
Hogy operába, één?? Üljek a szűk nyikorgós széken tízezerért öt órán keresztül várva, hogy a kövér nő végre tényleg meghaljon?…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




BitRaptors