Program


Női furcsa pár - Neil Simon/IISZT Színház
2

Női furcsa pár - Neil Simon/IISZT Színház

Egy nap, amely csak a hölgyekről-hölgyeknek szól! Előadások, programok, mozgás-jóga a Test-Lélek-Szellem egységének jegyében!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. november 22. vasárnap, 19:00

19.00 Színházi előadás a Női Nap zárásaként Neil Simon: „Női furcsa pár”

(Klauzál Bérlet 2. előadása)

Az Ivancsics Ilona és Színtársai Színház előadása;
rendező: Bencze Ilona


Neil Simon - NŐI FURCSA PÁR

Nem csalás és nem ámítás, mert egy klasszikus Neil Simon darabról van szó amelyet Jack Lemon és Walter Matthau alakitásával zárthattunk a szívünkbe. A szerző csavart a történeten egy nagyot és megalkotta a női változatot. Nemre és korra való tekintet nélkül, mindannyian magunkra ismerhetünk ebben a fergeteges vígjátékban, amely Bencze Ilona kifogástalan rendezésében, természetesen egy new yorki lakásban játszódik, bár történhetne Párizsban vagy akár Budapesten is.

 A két női főszereplő, Florence az elhagyott feleség és Olive a laza újságírónő szórakoztató és összeférhetetlen kettőse mintha egy tükröt állítana elénk, amely a nevetéstől állandóan kicsúszik a kezünkből. A négy barátnő kedves figyelmessége és huncutsága biztosítja, hogy a „családi légkör” állandóan mozgásban legyen, s amire aztán a két spanyol fivér teszi fel a koronát. Egy felejthetetlen játék, felejthetetlen alakításokkal, egy felejthetetlen este részeként!

 

 

Ajánlatunk


Közös éneklés, játékok, mesék, zenekar-alapítás - egyszóval itt minden az aktív zenélésről, csörgésről-börgésről, éneklésről, nevetésről, hallgatózásról, és persze a karácsonyról szól majd.

Két virtuóz zongoraművész, két zeneszerző-óriás két legendás d-moll versenyműve, a zeneirodalom két csúcsa egy koncerten! A zeneművek hátterét-lélektanát Hámori Máté karmester boncolgatja majd.

Ha klasszikus zene és gyerekek, akkor a top három zenemű közt kell lennie az Állatok farsangjának. Hámori Máté koncepciója alapján új értelmet nyer ez a humoros és népszerű klasszikus.

Ajánló


A sikerszéria záróepizódjában a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Volt egyszer egy vadnyugat, a Harry Potter vagy épp…

Bernstein gyönyörű, fuvolaszólóra és zenekarra írt művét Wagner idillje, majd Borodin fülbemászó dallamoktól hemzsegő II. szimfóniája követi.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!