Program
Kálmán Imre - Meskó Zsolt: Te rongyos élet...
OPERETT két felvonásban.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. február 23. vasárnap, 15:00
TE RONGYOS ÉLET… Új OPERETT bemutató! A zeneszerző KÁLMÁN IMRE sorsa maga is operettbe illő. A darabban egy önzetlen rajongó, egy gátlásos zseni, és egy jó szerepért mindenre elszánt fiatal színésznő történetén keresztül láthatunk bele a zeneszerző életébe, valamint a színház kulisszatitkaiba, ebbe a szövevényes, szenvedélyes, édes-keserű, bohókás, és izgalmas világba.
Kálmán Imre különös életet élt, és így különleges sors jutott Neki osztályrészül. Hallatlanul népszerű muzsikáját már 100 éve kedveli ország-világ. Természetesen a legnépszerűbb slágerei is felcsendülnek a darabban, mint pl. Te rongyos élet /Mondd meg hogy imádom, a Pesti nőket /Álom álom, édes álom / Túl az Óperencián / Az asszony összetör/ Szép város Kolozsvár /Hajmási Péter…..és sorolhatnánk hosszan.
Az író Meskó Zsolt, határtalan fantáziával megáldott művész ember, polihisztor, akinek az egyik musical-ét a Madách Színház jelenleg is nagy sikerrel játssza.
Szereplők:
Nagy Ibolya, Csengeri Attila, Haraszti Elvira/ Pacskó Dorka
Ajánlatunk
Hogy operába, één?? Üljek a szűk nyikorgós széken tízezerért öt órán keresztül várva, hogy a kövér nő végre tényleg meghaljon? Na neem! A Zenegyűlölő visszatér és ezúttal az operába (nem) látogat el.
Ajánló
A zenegyűlölő 3.0 - Leszámolás a FILMZENÉVEL - Janklovics Péter és a Danubia Zenekar Szép
Budapest Kongresszusi KözpontA Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





BitRaptors