Program
K. L.: BOTRÁNY AZ OPERÁBAN
Játszódik Clevelandban, 1934-ben. Az operába várják az Othello címszerepére Tito Merellit, az olasz tenoristát, de később érkezik meg, ami humoros jelenetek egész sorát indítja el.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, May 12 2017 7:00PM
K. L.: BOTRÁNY AZ OPERÁBAN
Játszódik Clevelandban, 1934-ben. Az operába várják az Othello címszerepére Tito Merellit, az olasz tenoristát, de később érkezik meg, ami humoros jelenetek egész sorát indítja el.
A Pesti Művész Színház (korábbi nevén: Fogi-Bulvárszínház) előadásában: Ken Ludwig, Botrány az operában c. kétrészes komédiáját Mikó István rendezte.
Szereplők:
Straub Dezső/Szemán Béla, Beleznay Endre, Csengeri Attila, Nyertes Zsuzsa/Tunyogi Bernadett,
Fogarassy Bernadett, Sáfár Anikó, Köllő Babett/Andrádi Zsanett/Szabó Erika, Straub Péter.
Our offer
Két virtuóz zongoraművész, két zeneszerző-óriás két legendás d-moll versenyműve, a zeneirodalom két csúcsa egy koncerten! A zeneművek hátterét-lélektanát Hámori Máté karmester boncolgatja majd.
Ki a fene jár manapság komolyzenei koncertre? Jó reggelt, a vizet se kútból merjük már! A szimfonikus zenei stand-up esten Janklovics Péter nevettet és segít megkedvelni a klasszikus zenét.
Suggestions
A zenegyűlölő 3.0 - Leszámolás a FILMZENÉVEL - Janklovics Péter és a Danubia Zenekar Szép
Budapest Kongresszusi KözpontA Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel
Bernstein gyönyörű, fuvolaszólóra és zenekarra írt művét Wagner idillje, majd Borodin fülbemászó dallamoktól hemzsegő II. szimfóniája követi.
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
















BitRaptors